BATZORDEAK

Batzorde zientifikoa

  • Koordinatzaileak: Miren Josu Omaetxebarria (UPV/EHU, UEU) eta Urtzi Etxeberria (CNRS-IKER Euskara eta euskal testuen ikerketa-zentroa)
  • Kudeatzaile akademikoa: Olatz Arbelaitz (UPV/EHU, UEU)
  • Idazkaria: Ainhoa Latatu (UEU)

Giza zientziak eta Artea

  • Itziar Aduriz (Bartzelonako unibertsitatea, UEU)
  • Garazi Arrula (UPV/EHU)
  • Haizea Barcenilla (UPV/EHU)
  • K. Josu Bijuesca (Deustuko Unibertsitatea)
  • Aritz Irurtzun (CNRS-IKER, UEU)
  • Kepa Korta (UPV/EHU)
  • Aitzpea Leizaola (UPV/EHU, UEU)
  • Elizabete Manterola (UPV/EHU, UEU)
  • Ismael Manterola (UPV/EHU, UEU)
  • Alazne Porcel (UPV/EHU)
  • Blanca Urgell (UPV/EHU)

Gizarte-zientziak eta zuzenbidea

  • Luzia Alberro (Deustuko Unibertsitatea)
  • Josu Amezaga (UPV/EHU, UEU)
  • Aitor Bengoetxea (UPV/EHU, UEU)
  • Eneko Bidegain (MU, UEU)
  • Lore Erriondo (UPV/EHU, UEU)
  • MªLuz Esteban (UPV/EHU, UEU)
  • Mikel Iruskieta (UPV/EHU, UEU)
  • Xabier Landabidea (Deustuko Unibertsitatea, UEU)
  • Iñaki Peña (Deustuko Unibertsitatea)

Zientzia zehatzak eta natur-zientziak

  • Elizabete Alberdi (UPV/EHU, UEU)
  • Estibaliz Apiñaniz (UPV/EHU, UEU)
  • Arturo Apraiz (UPV/EHU, UEU)
  • Itziar Aretxaga (INAOE)
  • Arturo Elosegi (UPV/EHU, UEU)
  • Nestor Etxebarria (UPV/EHU, UEU)
  • Kizkitza Insausti (NUP)
  • Maite Insausti (UPV/EHU)
  • Marian Iriarte (UPV/EHU)
  • Natxo Irigoien (NUP)
  • Josu Jugo (UPV/EHU, UEU)
  • Ane Sarasola (UPV/EHU)

Ingeniaritza/Arkitektura

  • Olatz Arbelaitz (UPV/EHU, UEU)
  • Gorka Azkune (Deustuko Unibertsitatea)
  • Haritza Camblong (UPV/EHU, ESTIA‐Recherche, UEU)
  • Jose Miguel Campillo (UPV/EHU, UEU)
  • Unai Fernandez de Betoño (UPV/EHU, UEU)
  • Igor Peñalba (UPV/EHU)
  • Olatz Perez de Viñaspre (UPV/EHU, UEU)
  • Maialen Sagarna (UPV/EHU)
  • Arkaitz Zubiaga (University of Warwick)

Osasuna

  • Rafael Aldabe (CIMA, NU)
  • Jose Ramon Bilbao (UPV/EHU, Gurutzetako ospitala)
  • Koldo Callado (UPV/EHU, UEU)
  • Izaskun Elezgarai (UPV/EHU, UEU)
  • Felix Elortza (Biogune, UEU)
  • Xabier Isasi (UPV/EHU, UEU)
  • Nerea Osinalde (UPV/EHU)

Batzorde dinamizatzailea

  • Haizpea Abrisketa (CNRS-IKER Euskara eta euskal testuen ikerketa-zentroa)
  • Begoña Altuna (UPV/EHU)
  • Joseba Fernandez de Landa (UPV/EHU)
  • Pauline Guelle (UPPA, IUV, UPV/EHU)
  • Nagore Elu (UPV/EHU)

Batzorde teknikoa

  • Ane Sarasua (UEUko Idazkari nagusia)
  • Idoia Torregarai (komunikazio arduraduna)
  • Ainhoa Latatu (koordinatzaile akademikoa)
  • Ander Altuna (hizkuntza zuzentzailea)